Prestashop Sanal Pos Modülü – Tüm Bankalar ile Uyumlu

Prestashop Sanal Pos

Prestashop Sanal Pos Modülümüz 2009 ‘dan bu yana sürekli geliştirilen ve bin’i aşkın prestashop mağazası tarafından kullanılan bir moduldür. Müşteri memnuyeti ve sistem güvenliği birinci önceliğimizdir.
Modülümüz , Türkiyedeki bütün bankalar ile %100 uyumlu  Api ve 3d Secure modellerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Prestashop APİ Sanal Pos Nedir?

Api sanal pos çalışma biçimi prestashop mağazası üzerinde müşteri kredi kartı bilgilerini girer ve bu bilgiler banka tarafına gönderilir. müşteri bu esnada herhangi bir başka linke yönlendirilmez ve bankadan gelen sonuç üzerine (Başarılı / Başarısız) işlem yapılır . Eğer işlem başarılı ise sipariş oluşturulur eğer başarısız ise müşteriye hata mesajı gösterilerek yeniden deneme yapılması istenir. (Yetersiz Bakiye, Kapalı Kart. vs..) Bu Methot müşteriyi en az yoran ve başarı oranı en yüksek yöntemdir. Ancak bu yöntem ile Kart sahibi doğrulanmadığından , kayıp, çalıntı kredi kartı kullanım oranı yüksek olmaktadır. Günümüzde bankaların çoğu bu yöntemle sanal pos hizmetini sunmamaya başladır.

Prestashop 3D SECURE Sanal Pos Nedir ?

3D Secure sanal pos sistemi kısaca kart sahibini doğrulayan bir sistemdir. Online alışveriş gün geçtikçe hızlı bir şekilde ilerlemektedir, bu ilerlemeye parelel olarak kayıp/çalıntı kredi kartı kullanımı ‘da aynı hızla ilerlemektedir. Kart sahiplerinin ve Mağaza sahiplerinin mağduretyetlerini önlemek amacıyla bu sistem geliştirilmiştir. Kart sahipleri ise çoğu zaman özellikle yeni açılan sitelerden kredi kartı ile alışveriş yapmaya çekinmektedirler, 3d secure sanal pos sistemi müşteriyede güven vermektedir.
Sistemde müşteri prestashop mağazasına kredi kartı bilgilerini girer , sonraki aşamada kredi kartı ve sipariş bilgileri bankaya gönderilir ve kart bilgileri banka tarafından onaylandığı zaman müşteriye tek kullanımlık bir şifre SMS yoluyla iletilir. müşteri banka ekranında bu SMS şifresini girer ve sipariş başarıyla tamamlanır.

Örnek Sanal Pos 3D Secure SMS Şifre Ekranı:

prestashop-sanal-pos-3dsecure-sifre

Modülün Özellikleri:

 •  Bütün Bankalar ile uyumlu
 •  Api ve 3d Secure modellerinde çalışabilme
 •  Kullanıcı dostu ödeme ekranı
 •  Sanal Klavye entegreli
 •  Kredi kartı çekim hatalarını müşteriye anında bildirme (yetersiz bakiye, kapalı kart, vs..)
 •  Bütün Prestashop versiyonları ile uyumlu çalışması
 •  Profesyonel olarak hazırlanmış ödeme ekranı
 •  Ödeme ekranında müşterinin kredi kartı bankasını ve kartını seçerek ödeyebilmesi.
 •  Bütün SSl Sertfikaları ile uyumlu çalışması
 •  Bütün browser’larla uyumluluğu (Mozilla Firefox, Google Crome, İnternet Explorervs.  …)
 •  Her ürün altında taksit tabı açarak ürün fiyatına ve vade oranlarına göre taksit seçenklerini göstermesi.

Modülün Taksit Seçekleri Tabı:

Sanal Pos modülüne ek olarak eklediğiniz bankların ürüne özel taksit seçenekleri her ürün altında otomatik olarak görükmektedir. ürün fiyatına ve taksit vade oranlarına göre gösterim yapmaktadrı aşağıda örnek demo resim bulunmaktadır. tamamen responsive mobil/tablet görünümdedir. kullandığınız temaya göre %100 uyumluluk sağlar site görüntüsünü hiçbir şekilde bozmaz.

Ekran Resmi 2014-05-20 03.07.18

 Prestashop Sanal Pos Modülü Desteği:

İlk önceliğimiz müşteri memnuyetidir. Sanal Pos Modülünün kurulumunu sizinde yapabileceğiniz gibi, bizim kurmamızı talep ettiğiniz zaman herhangi bir ek ücret almadan sitenize kurulum ve testlerini yaparak çalışır hale getiriyoruz.

Modülümüzde genelde bir sıkıntı çıkmamaktadır , ama herhangi bir sorun veya güncelleme tarafımızdan hızlı bir şekilde çözülmektedir.

Prestashop Sanal Pos Modülü Ekran Görüntüleri:

 Prestashop Sanal Pos Modülü Ücreti:

Modül Ücreti : 200TL + KDV

Yıllık veya aylık gibi bir ücret söz konusu değildir. Modüle kullanım boyu destek verilmektedir.

Nasıl Satın Alabilirim?:

İletişim bölümdeki e-mail veya telefonla bizimle irtibada geçip , satın almadan önce aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Modülü Havale ve Paypal İle satın alabilirsiniz.