Prestashop E-Ticaret Paketleri

Prestashop Tüm Dünyada 100.000 ‘in üzerinde mağaza tarafından tercih edilen bir e-ticaret yazılımıdır. Bu nedenle Birçok farklı ülkelerdeki insanlar bu yazılımın gelişmesine katkı sağlamıştır, Her geçen gün Prestashop E-ticaret yazılımı gelişmektedir. Arama motorları ile %100 uyumu ve 1500+ ek özelliği ile dünyanın en önde gelen e-ticaret yazılımıdır.

Eğer bir prestashop E-Ticaret mağazasına sahip olmak istiyorsanız , Sizler için Prestashop ile E-Ticaret Paketleri sunuyoruz.

Bütün E-ticaret Paketlerimiz’de Sanal pos entegrasyonu , Prestashop eğitimi ve danışmanlık ücretsiz olarak verilmektedir.

Standart ve kurumsal paketlerimiz. Themeforest ve Templatemoonstar temaları düzenlenerek kurulur.

E-Ticaret Siteniz Türkiyenin en büyük ve en güvenli Sunucularını sağlayan İHS Telekom ve İsimtescil sunucularında barındırılır.

Bütün paketlerimiz 128 Bit SSL Sertifikası’na sahiptir.

Bu E-ticaret paketlerimizi 3(üç) paket ile sınıflandırdık.

Standart paket:

Bu e-ticaret paketimiz standart prestashop mağazası yanında , bütün sanal pos ödeme sistemlerini barındıran en çok tercih edilen paketimizdir.

Ücreti : 500 TL + KDV

Kurumsal Paket:

Kurumsal pakekimiz standart pakete ek olarak , daha güçlü sunucularda barındırılacak ve xml entegrasyonu ücretsiz olarak sunulacaktır.

Ücreti : 1000TL + KDV

Uzman Paket:

Bu Paketimiz ; sadece kendinize özel bir tasarım istiyorsanız , veya özel çalışmlar istediğiniz zaman isteklerinize göre özelleştirilen bir pakettir.İsteklerinize göre iletişim bölümünden fiyat sorunuz.

Satın alma işlemlerini için İletişim sayfamızdan mail veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.